Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Statistics
ku: ئامار

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: This cannot be undone.
ku: ئەم کارە ناتوانرێت هەڵبوەشێنرێتەوە.

en: Depends on: !dependencies
ku: پشت دەبەستێت بە: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-disabled">ناچالاکە</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ku: @module (<span class="admin-enabled">چالاکە</span>)
