Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Search
lt: Paieška

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Ir jei PHP kodas grąžina <code>TRUE</code> (tik išmanantiems PHP)

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: use PHP for tracking visibility
lt: naudoti PHP sekimo matomumui
