Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: view
mr: दाखवा

en: Search
mr: शोध

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन
