Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
