Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: view
nn: vis

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nn: Skriv inn eit sidenamn på kvar linje som Drualsti. Tegnet '*' tyder ein joker (kan vera kva som helst). Eit døme er %blog for bloggsidene og %blog-wildcard for kvar brukar sin blogg. %front er framsida.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nn: Om PHP-modus er valt, skriv PHP-kode mellom %php. Merk at eksekvering av feil PHP-kode kan øydeleggja Drupal nettstaden.

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-disabled">deaktivert</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nn: @module (<span class="admin-enabled">aktivert</span>)
