Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
