Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: view
pt: ver

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
pt: @module (<span class="admin-disabled">desactivado</span>)
