Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Search
se: Oza

en: edit
se: rievdda
