Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Statistics
sl: Statistika

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: This cannot be undone.
sl: Tega dejanja ne bo mogoče razveljaviti.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.
