Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: view
sq: shfaq

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sq: Shkruaj një faqe për rresht si pozicione Drupal. Simboli '*' është Jolly. Shembull pozicionesh janë %blog për faqen e ditarëve dhe %blog-wildcard për çdo ditar personal. %front është faqja kryesore.

en: This cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.

en: Depends on: !dependencies
sq: Varet nga: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-disabled">çaktivizuar</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sq: @module (<span class="admin-enabled">aktivizuar</span>)
