Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
te: @module (<span class="admin-disabled">అచేతనం</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
te: @module (<span class="admin-enabled">చేతనంగావుంది</span>)
