Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Statistics
az: Statistika

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
az: @module (<span class="admin-disabled">söndürülüb</span>)
