Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: Search
gl: Buscar

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: This cannot be undone.
gl: Este cambio non pode ser desfeito.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Depends on: !dependencies
gl: Depende de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-disabled">desactivado</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
gl: @module (<span class="admin-enabled">activado</span>)
