Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
