Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
he: אם נבחר  PHP-mode , הכנס קוד PHP בין %php. שים לב שביצוע של קוד שגוי יכול להרוס את האתר.

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he: @module (<span class="admin-disabled">מושבת</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he: @module (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Add to every page except the listed pages.
he: הוסף לכל עמוד מלבד העמודים שברשימה.

en: Add to the listed pages only.
he: הוסף לעמודים שברשימה בלבד.

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים
