Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
