Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: This cannot be undone.
oc: Aquesta operacion es irreversibla.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.

en: Depends on: !dependencies
oc: Depend de  : !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
oc: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)
