Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: view
sk: zobraziť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: This cannot be undone.
sk: Toto sa už nedá vrátiť späť.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Pridať iba ak nasledujúci PHP kód vráti <code>TRUE</code> (PHP-mód, iba pre expertov).

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-disabled">zakázaný</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: Add to every page except the listed pages.
sk: Pridať na každú stránku okrem vypísaných.

en: Add to the listed pages only.
sk: Pridať iba na vypísané stránky.

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Track internal search
sk: Sledovať vnútorné vyhľadávanie

en: use PHP for tracking visibility
sk: použiť PHP pre viditeľnosť sledovacieho kódu
