Yahoo! Web Analytics (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Footer
sr: Подножје
