Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: More
af: Meer

en: Date
af: Datum

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Never
af: Nooit

en: Posts
af: Posstukke
