Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ
