Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Remove
ar: احذف

en: Description
ar: الوصف

en: More
ar: المزيد

en: Date
ar: التاريخ

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: Never
ar: أبدا

en: Posts
ar: المحتوى
