Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: More
ast: Más

en: Date
ast: Data

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Never
ast: Nunca

en: Posts
ast: Artículos
