Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Username
bg: Потребителско име

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: More
bg: още...

en: Date
bg: Дата

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Never
bg: Никога

en: Posts
bg: Мнения
