Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: More
bn: আরও

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Never
bn: কখনোই নয়
