Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Posts
bs: Postovi
