Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: More
ca: Més

en: Date
ca: Data

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Never
ca: Mai

en: Posts
ca: Articles
