Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: More
cs: Více

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Never
cs: Nikdy

en: Posts
cs: Příspěvků
