Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: More
cy: Mwy

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Never
cy: Byth

en: Posts
cy: Cofnodion
