Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Username
da: Brugernavn

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: More
da: Mere

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Never
da: Aldrig

en: Posts
da: Indlæg
