Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Username
de: Benutzername

en: Remove
de: Entfernen

en: Description
de: Beschreibung

en: More
de: Mehr

en: Date
de: Datum

en: Save
de: Speichern

en: Never
de: Nie

en: Posts
de: Beiträge

en: Cron interval
de: Cron-Intervall

en: Delete old statuses
de: Löschen von alten Status
