Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Name
dz: མིང་།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།
