Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: More
eo: Pli

en: Date
eo: Dato

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Never
eo: Neniam

en: Posts
eo: Afiŝoj
