Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: More
es: Más

en: Date
es: Fecha

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Never
es: Nunca

en: Posts
es: Envíos

en: Cron interval
es: Intervalo de Cron
