Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: More
et: Veel

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Posts
et: Postitused
