Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Description
eu: Azalpena

en: More
eu: Gehiago

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Posts
eu: Bidalketak
