Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: توصیف

en: More
fa: بیشتر

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Never
fa: هرگز

en: Posts
fa: ارسال‌ها
