Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: More
fi: Lisää

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Posts
fi: Kirjoitukset
