Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Home
fil: Pangunahing pahina

en: Username
fil: Bansag

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: More
fil: marami pa

en: Date
fil: Petsa

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Posts
fil: Mga paskil
