Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Remove
fr: Retirer

en: More
fr: Plus

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Never
fr: Jamais

en: Posts
fr: Contributions

en: Delete old statuses
fr: Effacer les anciens statuts
