Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: More
gl: Máis

en: Date
gl: Data

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Never
gl: Nunca
