Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Username
he: כינוי

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: More
he: עוד

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Never
he: לעולם

en: Posts
he: הודעות
