Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Description
hi: वर्णन

en: More
hi: अधिक

en: Date
hi: तारीख

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें
