Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: More
hu: Tovább

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Never
hu: Soha

en: Posts
hu: Bejegyzések
