Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Depan

en: Username
id: Nama anggota

en: Remove
id: Hapus

en: Description
id: Keterangan

en: More
id: Selengkapnya

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Never
id: Tidak pernah

en: Posts
id: Tulisan
