Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Remove
it: Elimina

en: Description
it: Descrizione

en: More
it: Altro

en: Date
it: Data

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Never
it: Mai

en: Posts
it: Messaggi
