Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Username
ja: ユーザー名

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: More
ja: 続き

en: Date
ja: 日付

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Never
ja: なし

en: Posts
ja: 投稿

en: Delete old statuses
ja: 古い情報を削除
