Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Username
jv: Panganggo

en: Remove
jv: Ilangna

en: Description
jv: Katrangan

en: More
jv: Lengkapé

en: Date
jv: Tanggal

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Never
jv: Ora tahu

en: Posts
jv: Kiriman
