Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი
