Yahoo Meme (6.x-1.1-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: More
kk: Толығырақ...

en: Date
kk: Датасы

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Never
kk: Ешқашан

en: Posts
kk: Жазбалар
